सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ truss parts ] मेल खाते हैं 1350 उत्पादों.
ट्रस स्टेज लाइटिंग ट्रस स्टेज लाइटिंग के लिए ट्रस डीजे ट्रस के साथ छत के साथ कॉन्सर्ट के लिए
| सामग्री: | एल्यूमिनियम 6061 |
|---|---|
| नाम: | एल्युमिनियम ट्रस, म्यूजिक स्टेज रूफ ट्रस |
| प्रयोग: | ट्रेड फेयर कंस्ट्रक्शन, शॉप फिटिंग और कॉन्सर्ट स्टेज के लिए |
सिंगल टीयूवी एक स्पीकर ट्रस टॉवर एल्यूमिनियम 6082 स्पिगॉट व्यास Φ50 मिमी
| कंपनी: | चीन में निर्माता |
|---|---|
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 |
| प्रकार: | ट्रस डिस्प्ले |
टीयूवी स्क्वायर एल्यूमिनियम स्पाइगोट ट्रस प्रकाश स्टैंड 20 × 2 मिमी ब्रैसिंग ट्यूब
| उत्पाद का नाम: | स्पिगॉट ट्रुस |
|---|---|
| ट्यूब का आकार: | 50 * 3 मिमी |
| ट्रस सिस्टम का आकार: | अनुकूलित |
ProSound Trangle Speaker Truss DJ Lighting Stage Silver Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| एल्युमिनियम ट्रस: | 6082-टी 6 एल्यूमीनियम |
|---|---|
| लेयर ट्रस: | 48.3 मिमी स्टील ट्यूब |
| उपयोग: | बाहरी या भीतरी |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


