सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ truss parts ] मेल खाते हैं 1350 उत्पादों.
2 Meter Screw Square Truss Speaker Lighting Stands 6m - 18m 16 Degrees Hardness
| Mini Order: | 1 set |
|---|---|
| Material: | Steel or Aluminum Truss |
| Name: | Speaker Truss |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Silver , Black , Red Aluminum Square Truss Segments Corners 2 - 6 Way Square Corner
| Code: | SQB30-2Z |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
Concert Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Bolt Truss Customized Shape
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
इंडोर कॉन्सर्ट पार्टियों, डीजे ट्रस सिस्टम के लिए मैट ब्लैक एल्यूमीनियम स्पिगोट ट्रस
| रंग: | सिल्वर, ब्लैक, रेड |
|---|---|
| उत्पाद का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
| स्पैन: | 16mm |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| उत्पाद का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| रंग: | चांदी, काले |
| स्पैन: | 16 एम |
100 मिमी - 1010 मिमी बोल्ट प्रकाश एल्यूमीनियम स्क्वायर ट्रस एसजीएस सीई प्रमाणित
| उत्पाद: | SQB 400 एल्यूमीनियम बोल्ट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
बीम स्टेज लाइट फ्रेम टॉवर एल्यूमिनियम स्पिगोट ट्रस मल्टी पर्पस
| आदर्श: | एसक्यूएस स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
ऑडियो स्पीकर स्टैंडिंग स्टेज ट्रस टॉवर सिस्टम लाइट वेट
| सामग्री: | इस्पात |
|---|---|
| रंग: | काला, चांदी या OEM |
| उत्पाद का नाम: | रोटेटिंग लाइटिंग रूफ ट्रस टॉवर सिस्टम, सस्ते आउटडोर कॉन्सर्ट स्टेज ट्रस ए लिफ्टिंग ट्रस टॉवर सिस्टम, |


