सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ truss parts ] मेल खाते हैं 1350 उत्पादों.
Lightweight Truss Goal Post Aluminum Trussing With Bolt Spigot Assemble Way
| Product Name: | Aluminum Truss |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
Stage Trussing Event Truss Steel Outdoor For Concert Background
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Hanging Line Speaker Box Stage Roof Truss System Hanging LED Screen Facilities
| Name: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Advantage: | Convenience and facilitated transport |
| Standard: | ISO9001 |
Concert Aluminium Truss With Roof for Outdoor Event Stage Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |
Outdoor Event Big Show Concert Light Duty Project Truss With Tent
| Component: | Truss & Stage & Tent |
|---|---|
| Name: | Stage Roof Truss |
| Size: | Custmoized |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Lighting Silver Triangular Aluminum Truss System For Night Club Park DJ Truss
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Spigot |
बड़ी क्षमता आउटडोर हैवी ट्रस, एल्यूमीनियम पेंच और स्पिगोट संयुक्त स्टेज ट्रस सिस्टम
| आदर्श: | SQT 290 एल्यूमीनियम ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
बेस्ट मूवेबल 400 मिमी एल्युमिनियम स्क्वायर ट्रस फोर स्क्वायर बोल्ट / स्क्रू ट्रस
| उत्पाद: | SQB 400 एल्यूमीनियम बोल्ट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |


