सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ truss square ] मेल खाते हैं 908 उत्पादों.
इनडोर और आउटडोर इवेंट्स के लिए हल्के एल्यूमीनियम स्क्वायर ट्रस
| उत्पाद: | SQB300 एल्यूमीनियम बोल्ट पुलिंदा |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री: | 6061-टी 6 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
इलेक्ट्रिक लिफ्ट सिस्टम के लिए उच्च शक्ति वाले एल्यूमीनियम स्क्वायर ट्रस
| सामग्री: | 6061 टी6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस अनुभाग: | 400 x 400मिमी |
| लम्बाई: | 0.5m-4m |
आपकी विशिष्ट आवश्यकताओं और आवश्यकताओं के लिए अनुकूलन योग्य एल्यूमीनियम स्क्वायर ट्रस
| मॉडल नं.: | SQS290 |
|---|---|
| सामग्री: | 6061-टी 6 |
| आकार: | वर्ग |
मोटी एल्यूमिनियम स्टेज ट्राउसिंग छत ट्रासेस मध्यम कार्यक्रम ओलंपिक खेलों शो
| श्रृंखला: | हल्की, मध्यम, भारी श्रृंखला |
|---|---|
| पुलिंदा: | एल्यूमिनियम ट्रस |
| मुख्य ट्रस का व्यास: | 50 मिमी |
305X305 mm Thomas Aluminum Square Truss Bolt Welding L shape 648kg
| Package: | carton box |
|---|---|
| Connector: | bolt/ screw |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Lightweight Events Aluminum Folding Truss Roof 0.5m - 4m for Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
LED Lighting Aluminum Box Truss 12m - 30m Square Oblong Triangle
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |


