सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Outdoor Concerts Studio Sliver Aluminum Square Truss 400mm Bolt Truss Aluminium
| Connector: | bolt / screw |
|---|---|
| Package: | carton/bubble bag |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
टिकाऊ मिनी एल्यूमिनियम बॉक्स ट्रस इंडोर / स्टेज स्क्वायर बोल्ट ट्रस छोटा वॉल्यूम
| परिवहन: | सुविधा |
|---|---|
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 |
| फैक्टरी: | OEM |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
नाइट बार परिक्रामी एल्यूमिनियम स्पाइगोट ट्रस / सर्कुलर प्रकाश ट्रस एनर्जी सेव
| सामग्री: | एल्यूमिनियम मिश्र धातु 6082-टी 6 |
|---|---|
| मुख्य ट्यूब: | 50x3mm |
| ब्रैस ट्यूब: | 25 * 3 मिमी |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Indoor Events Solid Engineering Aluminum Spigot Truss Max Span 18 mm
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Length: | 0.5-4m |
Rotating Aluminum Spigot Truss Circular Lighting Energy Save For Bar
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
आउटडोर कॉन्सर्ट एल्यूमीनियम रूफ मोबाइल ट्रस
| आदर्श: | एल्यूमीनियम वर्ग पुलिंदा |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 |
| उपयोग: | सजावट के लिए प्रकाश व्यवस्था पुलिंदा |


