सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ aluminum square truss ] मेल खाते हैं 905 उत्पादों.
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss / Conical Trusses 6 Way Box Corner Stage Truss Systems
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
100 फुट एल्यूमिनियम तह ट्रस सबसे बड़ा स्पैन चांदी ब्लैक आउटडोर
| उत्पाद का नाम: | तह ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब का आकार: | 50 * 4 मिमी |
| ट्रस का आकार: | 1-4 मी, 520 x 950 मिमी |
Adjusting Conical Trusses Accessories Aluminum Light Trussing B010 Faster Building
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Flame thickness: | 3mm |
| Color: | Sliver / Black |
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
एल्यूमीनियम स्टैंड ट्रस टॉवर सिस्टम
| सामग्री: | स्टील |
|---|---|
| मार्ग: | मैनुअल / इलेक्ट्रिक |
| आकार: | H2.2 * 0.65 * 0.55M |
6061-T6 एल्यूमीनियम ट्रस सिस्टम लाइटिंग ऑडियो उपकरण लाइटिंग ट्रस स्पिगोट ट्रस के लिए
| मॉडल नं.: | एसक्यूएस287 |
|---|---|
| सामग्री: | 6061-टी6/6082-टी6 |
| आकार: | वर्ग/त्रिकोण/वृत्त |
Lightweight Truss Goal Post Aluminum Trussing With Bolt Spigot Assemble Way
| Product Name: | Aluminum Truss |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
डीजे के लिए हल्के 6061 टी6 6082 एल्यूमीनियम ट्रस सिस्टम
| मॉडल नं.: | एसक्यूएस287 |
|---|---|
| लम्बाई: | 1 मी / 2 मी / 3 मी / 4 मी |
| मुख्य ट्यूब: | 50*3mm/50*2mm |
घुमावदार परिपत्र ट्रस एल्यूमिनियम ट्रूसिंग रूफ रूफ - डोम / 8 भागों गेंद
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 300 X300 मिमी |
| परिपत्र लंबाई: | 18 मीटर |
Square Silver Stage Light Truss / Lighting Truss System Aluminum For Outdoor 18m Span
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


