सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ roof lighting aluminium stage truss ] मेल खाते हैं 178 उत्पादों.
पृष्ठभूमि सजावट / प्रदर्शनी प्रदर्शन के लिए 400x400mm एल्यूमिनियम स्क्वायर ट्रस
| उत्पाद: | SQB 400 एल्यूमीनियम बोल्ट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
टीयूवी स्क्वायर एल्यूमिनियम स्पाइगोट ट्रस प्रकाश स्टैंड 20 × 2 मिमी ब्रैसिंग ट्यूब
| उत्पाद का नाम: | स्पिगॉट ट्रुस |
|---|---|
| ट्यूब का आकार: | 50 * 3 मिमी |
| ट्रस सिस्टम का आकार: | अनुकूलित |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Indoor Outdoor Events Light Truss 387mm Silver Square Spigot Truss
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
6082-T6 Aluminium Trusses 387mm Silver Indoor / Outdoor Events
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| फ्रेम सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 टी 6 |
|---|---|
| संबंध: | जिंदादिल व्यक्ति |
| प्लाईवुड सामग्री: | फायर प्रूफ और एंटी-स्किड प्रोफेशनल स्टेज प्लाईवुड |


