सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ spigot aluminium stage truss ] मेल खाते हैं 315 उत्पादों.
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
धातु trussing 450 मिमी स्टेज ट्रस प्रदर्शन ऑटो दिखाएँ 18 मीटर अधिकतम अवधि
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 450 मिमी |
| लंबाई: | 0.5m-4m |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Speaker Trussing Layer Truss Steel Background For Outdoor Concert
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Advantage: | Stable, Convenient for transsport |
| Size: | Customized |
Stage Trussing Event Truss Steel Outdoor For Concert Background
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Silver Color Rotation Circle Square Aluminum Stage Truss For Competition / Big Event Show
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्यूमीनियम |
|---|---|
| रंग: | चांदी, काला, लाल, पीला |
| आकृति: | वृत्त |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
स्पीकर स्टैंड रूफ स्पिगोट डिस्प्ले ट्रस
| आदर्श: | एल्युमिनियम स्क्वायर स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 |
| उपयोग: | सजावट के लिए प्रकाश व्यवस्था पुलिंदा |


