सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ roof lighting aluminium stage truss ] मेल खाते हैं 178 उत्पादों.
OEM कॉन्सर्ट एल्यूमिनियम प्रकाश ट्रस जल्दी से इकट्ठा:
| प्रतिरूप संख्या।: | एसक्यूएस290 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| रंग: | चांदी, काला या अनुकूलित |
1 मीटर व्यास 6082 एल्यूमिनियम स्पिगोट ट्रस हॉट ट्रस टॉवर सिस्टम
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस287/387 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| आकार: | घेरा |
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
इंडोर लाइटिंग के लिए कस्टम क्लब एल्यूमिनियम स्पिगोट बॉक्स ट्रस
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस287/387 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| आकार: | घेरा |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
TUV एल्यूमिनियम स्क्वायर TrussTriangle छत Trussing प्रणाली 500mm - 4000 मिमी
| ट्यूब आकार: | 50 * 3 मिमी |
|---|---|
| वजन: | 6 किलो प्रति मीटर |
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्यूमीनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | आपके अनुरोध के अनुसार |
| आकृति: | स्टार, दिल के आकार, अनियमित आकार shape अनुकूलित ir |


