सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ truss square ] मेल खाते हैं 908 उत्पादों.
Black Silver Red Lighting Spigot Truss 3mm Thickness Aluminum 6082-T6
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
3mm Thickness Sports Meeting Aluminium Trusses Black Silve Red
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Aluminum Box Truss for Sports Meeting , stage lighting truss
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
6082 T6 Aluminium Goal Posts Led Screen / Background Cloth Stand Truss System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Application: | Wedding, Exhibition, Company, Ceremony |
Flexible Truss Fitting Book Corner Aluminum Alloy 6082 T6 Truss Angle Hinge Section
| सामग्री: | एल्यूमीनियम मिश्र धातु 6082-T6 |
|---|---|
| रंग: | सिल्वर / ब्लैक / रेड |
| कनेक्शन: | पेंच / बोल्ट / स्पिगोट |
उत्कृष्ट निर्माण परियोजनाओं के लिए उच्च प्रदर्शन ट्रस सहायक उपकरण
| स्थायित्व: | अत्यधिक टिकाऊ और लंबे समय तक चलने वाला |
|---|---|
| अनुकूलता: | अधिकांश ट्रस सिस्टम के साथ संगत |
| रेंज: | स्पिगोट ट्रस |
Custom Aluminum Trussing Stage Spigot Truss 20x14x8 mm Small Volume
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Factory History: | Over 15 years professional manufacture |
Rotating Truss 2M 4M 6M Aluminum Square Truss For Club , Acceleration And Deceleration Operation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
520mm X 760 Aluminum Spigot Truss Customized Stage Truss System For Festival Activity
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
आउटडोर स्टेज / इवेंट स्क्रू फ़्रेम के लिए सॉफ्टी हेवी लोडिंग एल्यूमिनियम स्पिगॉट ट्रस
| आदर्श: | एसक्यूएस 5276 एल्यूमीनियम ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |


