सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ spigot aluminium stage truss ] मेल खाते हैं 315 उत्पादों.
ऑटो शो तह एल्यूमिनियम ट्रस ब्लैक एफटी 5295 कोड 10 किग्रा प्रति मीटर
| उत्पाद का नाम: | तह ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब का आकार: | 50 * 4 मिमी |
| ट्रस का आकार: | 1-4 मी, 520 x 950 मिमी |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
पार्टी प्रदर्शन के लिए हल्के सुरक्षा एल्यूमीनियम स्क्वायर ट्रस
| उत्पाद: | SQS287 एल्यूमीनियम स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री: | 6061-टी 6 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
कॉन्सर्ट कैबरे स्टार आकार के पांच कोनों के लिए पार्टी बोल्ट एल्यूमिनियम सर्कुलर ट्रस
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस२८७ |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम मिश्र धातु 6082/6061-T6 |
| ट्रस आकार:: | 287*287 मिमी |
पार्टी के लिए स्टार शेप्ड फाइव कॉर्नर 6082 T6 एल्युमिनियम ट्रस
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस287 |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम मिश्र धातु 6082/6061-T6 |
| ट्रस आकार:: | 287*287 मिमी |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |


