सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ spigot aluminium stage truss ] मेल खाते हैं 315 उत्पादों.
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| पुलिंदा सामग्री: | एल्यूमीनियम 6082-टी 6 |
|---|---|
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
| समारोह: | हैंगिंग एलईडी स्क्रीन, लाइन एरे स्पीकर और बैकग्राउंड क्लॉथ |
इंडोर इवेंट्स के लिए 290 मिमी एक्ज़िबिट एल्युमिनियम स्पिगोट ट्रस
| प्रतिरूप संख्या।: | एसक्यूएस290 |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम 6061-T6/6082-T6 |
| मुख्य ट्यूब: | व्यास 50 * 3 मिमी |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
कस्टम 6082 एल्यूमिनियम रूफ ट्रस सिस्टम लाइटवेट लाइटिंग ट्रस
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस287/387 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| आकार: | घेरा |
6061 एल्यूमिनियम छत प्रदर्शनी ट्रस सिस्टम 1 मीटर व्यास:
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस287/387 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| आकार: | घेरा |
घुमावदार और उठाने वाला एल्यूमीनियम घुमावदार सर्कल ट्रस चलती हेड लाइट के लिए
| सामग्री: | 6061 टी6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस अनुभाग: | 400 x 400मिमी |
| लम्बाई: | अनुकूलित |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


