सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
लक्ष्य पोस्ट ट्रस एल्यूमिनियम / ग्लोबल ट्रस गोल पोस्ट लाउड स्पीकर के लिए आउटडोर
| लाभ: | सरल, तेज |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 एल्यूमिनियम |
| पुलिंदा: | स्क्वायर Truss, त्रिकोण Truss, तह ट्रस |
Exhibition Aluminum Truss Head Screw Spigot Steel Base Diameter Ø 50mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
DJ Trussing Goalpost Lighting Stand Hanging Colorful Background Cloth Film Show 6082-T6
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्यूमीनियम |
|---|---|
| पुलिंदा अनुभाग: | 500 x 500 मिमी |
| लंबाई: | 3M प्रति ट्रस |
52x76 Spigot Heavy Duty Truss Aluminum Outdoor Φ60×6 mm Durable Hardness
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Custom Aluminum Trussing Stage Spigot Truss 20x14x8 mm Small Volume
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Factory History: | Over 15 years professional manufacture |
Silver Outdoor Exhibition Auto Show Folding Truss 50 * 4mm Aluminium Material
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Product Name: | Folding Truss |
| Events: | Exhibition,auto show |
Professional Box Truss System Stage Trussing For Indoor Event 500mm - 4000mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Moving Light Round Aluminum Square Box Truss Silver Black Weld Connection
| ट्रस की सामग्री: | एल्यूमीनियम 6082-टी 6 |
|---|---|
| नमूना: | एल्यूमिनियम स्क्वायर / बॉक्स ट्रस |
| ट्रस का रंग: | प्राकृतिक चांदी, काला, लाल या अनुकूलित |


