सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
Anticorrosive 6082 T6 Aliminum Box Truss 287mm -1000mm TUV / CE for Car Show
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
1.7ft x 2.5ft Aluminium Lighting Truss Outdoor Event Truss Variety Large Series
| उत्पाद: | एल्युमिनियम स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 टी 6 |
| ट्रस आकार: | स्क्वायर, ओबलोंग, त्रिकोण |
फोल्डिंग स्टेज ट्रस के साथ एल्यूमिनियम स्क्वायर लेयर ट्रस घटक
| उत्पाद: | SQB 4560 एल्यूमीनियम बोल्ट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
स्पिगोट स्क्रू कनेक्शन के साथ लाइटवेट एल्यूमिनियम स्टेज ट्रस
| आदर्श: | स्टेज ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | 6061-T8 |
| प्रयोग: | सजावट के लिए प्रकाश पुलिंदा |
प्रदर्शन समायोज्य परत रजत ट्रस लाइन सरणी डीजे अध्यक्ष खड़ा हुआ 48.6 मिमी
| उत्पाद का नाम: | परत ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब का आकार: | 48.3mm |
| ट्रस सिस्टम का आकार: | अनुकूलित |
सिंगल लिंक एल्यूमिनियम स्पाइगोट ट्रस गोलपोस्ट लाइट स्टैंड प्रोटेबल डिस्प्ले
| गठित करना: | एल्यूमिनियम ट्रस |
|---|---|
| आकृति: | सिंगल या डबल लिंक |
| उपयोग: | एलईडी स्क्रीन, लाइन एररी स्पीकर और पृष्ठभूमि वाले कपड़े फांसी |
Lightweight Silver Concert Event Truss Aluminum 10X10 Foot Hotel Wedding
| Product Name: | Wedding Aluminum Truss |
|---|---|
| Series: | Light Series |
| Connection: | Spigot or Screw |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


