सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 / 3 / 4 / 6 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| रंग: | सिल्वर, ब्लैक, रेड |
|---|---|
| उत्पाद का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
| स्पैन: | 16mm |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| रंग: | सिल्वर, ब्लैक, रेड |
|---|---|
| उत्पाद का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
| स्पैन: | 16mm |
Aluminum Spigot Durable Box Truss System 12m - 30m Span For Indoor Activities
| उत्पाद: | एल्यूमीनियम बॉक्स पुलिंदा |
|---|---|
| ट्रस की सामग्री: | एल्यूमिनियम |
| ट्रस आकार: | स्क्वायर |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| उत्पाद का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| रंग: | चांदी, काले |
| स्पैन: | 16 एम |
प्रदर्शनी स्टैंड निर्माण के लिए नए जन्मे अग्निरोधक पाइप एल्यूमीनियम स्पिगोट डीजे ट्रस
| आदर्श: | एसक्यूएस 6076 एल्यूमीनियम ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
पृष्ठभूमि सजावट / प्रदर्शनी प्रदर्शन के लिए 400x400mm एल्यूमिनियम स्क्वायर ट्रस
| उत्पाद: | SQB 400 एल्यूमीनियम बोल्ट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |


