सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Lightweight Events Aluminum Folding Truss Roof 0.5m - 4m for Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
स्टेज उपकरण एल्यूमिनियम जी क्लैंप
| आवेदन: | हैंगिंग एलईडी, स्पीकर, लाइटिंग |
|---|---|
| आकार: | 50 मिमी |
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 टी 6 |
एक स्पीकर स्टैंड 400x400 मिमी टी शो एल्यूमिनियम ट्रस लोड हो रहा है 500 किग्रा 12 मीटर
| उत्पाद का नाम: | Ledika |
|---|---|
| प्रमाणपत्र: | TUV |
| आकार: | हाइट 6 (अनुकूलित किया जा सकता है) |
गुलाबी / सफेद परिपत्र वेडिंग खरबूजे दिल 4 आकार - 6 भागों
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
| ट्रस आकार: | 300 X300 मिमी |
Outdoor Advertising Aluminum Goal Post Truss LED Screen 6x8 m 3mm Thickness
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Corrosion Resistant Folding Truss Indoor Party / Trade / Show Aluminum Trussing
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |


