सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्यूमीनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | आपके अनुरोध के अनुसार |
| आकृति: | स्टार, दिल के आकार, अनियमित आकार shape अनुकूलित ir |
कॉन्सर्ट कैबरे स्टार आकार के पांच कोनों के लिए पार्टी बोल्ट एल्यूमिनियम सर्कुलर ट्रस
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस२८७ |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम मिश्र धातु 6082/6061-T6 |
| ट्रस आकार:: | 287*287 मिमी |
OEM कॉन्सर्ट एल्यूमिनियम प्रकाश ट्रस जल्दी से इकट्ठा:
| प्रतिरूप संख्या।: | एसक्यूएस290 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| रंग: | चांदी, काला या अनुकूलित |
Bolt Aluminum Square Truss Four Way Corner 300x300 mm Fast Installation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300mm |
| Length: | 0.5m |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| कनेक्टर: | बोल्ट स्क्रू |
|---|---|
| पैकेज: | दफ़्ती बॉक्स |
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्यूमीनियम |
प्रदर्शन के लिए स्क्वायर 6061 एल्यूमिनियम स्पिगोट ट्रस बॉक्स लाइटिंग ट्रस सिस्टम:
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस287/387 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| आकार: | घेरा |


