सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Projection Screen Truss Goal Post Aluminum Truss 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
बड़े प्रोजेक्ट के लिए हैवी ड्यूटी एल्युमिनियम मटेरियल क्राउड कंट्रोल बैरिकेड बैरियर
| प्रोडक्ट का नाम: | भीड़ नियंत्रण बाधा |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम 6061-T6/6082-T8 |
| रंग: | चांदी, काला या अनुकूलित |
6082 टी 6 एल्यूमिनियम स्टेज प्रकाश ट्रेस सिस्टम्स स्क्वायर स्पाइगोट 0.5 एम -4 एम
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 290 एक्स 290 मिमी |
| लंबाई: | 0.5m-4m |
बोल्ट एल्यूमीनियम प्रकाश ट्रस लाइट ट्राउसिंग 520x1000 मिमी कार शो 4700 किलो के लिए सबसे बड़ा सुरक्षा लोड हो रहा है
| मुख्य ट्यूब: | 50x3 मिमी मजबूत करें |
|---|---|
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 |
| आकृति: | ओबंग, स्क्वायर, गोल |
सुरक्षा के लिए एल्युमिनियम स्ट्रेट क्राउड कंट्रोल बैरियर लाइटवेट फोल्डेबल बैरिकेड
| प्रोडक्ट का नाम: | भीड़ नियंत्रण बाधा |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम 6061-T6/6082-T8 |
| रंग: | चांदी, काला या अनुकूलित |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss 6082-T6 Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |


