सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Mobile Painting Scaffold Tower Plastering Working Bench Event Truss With Wheels
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 टी 6 |
|---|---|
| रंग: | रजत |
| ऊँचाई: | 2 से 12 मीटर |
टीयूवी एल्यूमिनियम स्क्वायर ट्रस त्रिभुज रूफ ट्रसिंग सिस्टम 500 मिमी - 4000 मिमी
| रंग: | काला, चांदी या ग्राहक अनुरोध |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम मिश्र धातु 6082-T6/6061-T6 |
| आवेदन: | कॉन्सर्ट, प्रदर्शनी, कार्यक्रम, शादी, आदि |
इवेंट 400 मिमी 6082 टी 6 एल्यूमिनियम स्क्वायर ट्रस बोल्ट 50 × 3 मिमी ट्यूब 10 किग्रा प्रति मीटर
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 400 x 400 मिमी |
| लंबाई: | 0.5m-4m |
धातु trussing 450 मिमी स्टेज ट्रस प्रदर्शन ऑटो दिखाएँ 18 मीटर अधिकतम अवधि
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 450 मिमी |
| लंबाई: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |


