सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ trussing aluminium ] मेल खाते हैं 461 उत्पादों.
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Stage Truss Systems Aluminum Square Truss For Outdoor Parties Length 0.5 - 4m
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| पुलिंदा सामग्री: | एल्यूमीनियम 6082-टी 6 |
|---|---|
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
| समारोह: | हैंगिंग एलईडी स्क्रीन, लाइन एरे स्पीकर और बैकग्राउंड क्लॉथ |
T6 प्रोटेक्टेबल फोल्डेबल वर्कबेंच प्लेट एल्युमिनियम फ्रेम ट्रस
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 टी 6 |
|---|---|
| रंग: | काली चाँदी |
| पैकिंग: | गत्ते का डिब्बा या बुलबुला बैग |
अंतरराष्ट्रीय कस्टम स्टेज छत ट्रस आसान स्थापित एल्यूमिनियम लाइट व्यापक रूप से प्रदर्शनी शो खड़े हो जाओ
| सामग्री: | अंतर्राष्ट्रीय एल्यूमिनियम 6082 |
|---|---|
| ट्रस आकृति: | स्क्वायर, ओब्लांग, त्रिकोण |
| ट्रस आकार: | 287-1000mm |
घुमावदार परिपत्र ट्रस एल्यूमिनियम ट्रूसिंग रूफ रूफ - डोम / 8 भागों गेंद
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 300 X300 मिमी |
| परिपत्र लंबाई: | 18 मीटर |


