सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ spigot aluminium stage truss ] मेल खाते हैं 315 उत्पादों.
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
हैंगिंग स्क्रीन मीडियम गोल पोस्ट ट्रस एल्युमिनियम ड्रैगन बोल्ट ट्रस
| प्रोडक्ट का नाम: | Global Post Truss;Goal Post Truss; ग्लोबल पोस्ट ट्रस, गोल पोस्ट ट्रस; Banner Truss; |
|---|---|
| सामग्री: | एल्यूमिनियम मिश्र धातु 6082-T6/6061-T6 |
| रंग: | चांदी, काला या अपनी आवश्यकताओं के रूप में |
कॉन्सर्ट / कैबरे स्टार के आकार का पांच कॉर्नर के लिए पार्टी बोल्ट परिपत्र ट्रस एल्यूमिनियम
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्युमिनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 300 X300 मिमी |
| परिपत्र लंबाई: | 4 - 12 मीटर |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Indoor / Outdoor Square Truss Aluminium Spigot Truss for Celebrations 290 * 290 mm
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | SPIGOT |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| उत्पाद का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| रंग: | चांदी, काले |
| स्पैन: | 16 एम |
1 मीटर व्यास 6082 एल्यूमिनियम स्पिगोट ट्रस हॉट ट्रस टॉवर सिस्टम
| प्रतिरूप संख्या।: | टीआरएस287/387 |
|---|---|
| सामग्री: | 6082-T6/6061-T6 |
| आकार: | घेरा |
Square Triangle Beam Circular Aluminum Lighting Truss Exhibition Dj Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


