सभी उत्पाद
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Nailaट्रस स्थापित करने और हटाने के लिए बहुत सुविधाजनक है।
कीवर्ड [ spigot aluminium stage truss ] मेल खाते हैं 315 उत्पादों.
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| सामग्री: | 6082 टी 6 एल्यूमीनियम |
|---|---|
| ट्रस आकार: | 300 X300 मिमी |
| आकृति: | स्टार, दिल के आकार, अनियमित आकार shape अनुकूलित ir |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| रंग: | सिल्वर, ब्लैक, रेड |
|---|---|
| उत्पाद का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
| स्पैन: | 16mm |
प्रदर्शनी स्टैंड निर्माण के लिए नए जन्मे अग्निरोधक पाइप एल्यूमीनियम स्पिगोट डीजे ट्रस
| आदर्श: | एसक्यूएस 6076 एल्यूमीनियम ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | 6082 |
| मुख्य ट्यूब: | 50 * 3 मिमी |
आउटडोर स्टेडियम 6081 एल्यूमिनियम स्पिगोट ट्रस अनुकूलित आकार:
| प्रोडक्ट का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब का आकार: | 50 * 3 मिमी |
| ट्रस सिस्टम का आकार: | स्वनिर्धारित |
30 मीटर स्पैन एल्युमिनियम स्पिगोट ट्रस लाइट वेट आउटडोर स्टेज पिलर ट्रस
| उत्पाद: | एल्यूमिनियम स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| सामग्री: | एल्युमिनियम 6082 T6 |
| ट्रस आकार: | चौकोर, आयताकार, त्रिभुज या अन्य अनियमित आकार |
बड़े कार्यक्रम प्रदर्शन के लिए उच्च कठोरता एल्यूमीनियम स्पिगोट ट्रस
| प्रोडक्ट का नाम: | स्पिगोट ट्रस |
|---|---|
| ट्यूब का आकार: | 50 * 3 मिमी |
| ट्रस सिस्टम का आकार: | स्वनिर्धारित |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


